2015

5.6.-7.6. XVII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP - a tak jsme si zase vyjely do Prahy :-) Kejssynka se snažila běhat celý víkend na 123%. V sobotním jumpingu si vyběhala 10.místo/34 smallíků, mistrovské běhy se nám moc nevydařily, ale i tak nejkrásnější vzpomínkou a největším úspěchem za celý víkend je naše kvalifikace do finále Velké jarní ceny mezi 16 nejlepších small z celkových 41 psíků <3

31.5. Staroveský voříšek 2015 - naše vydařená vořiškiáda :-) Rita se ve svém kruhu umístila na 3.místě (výborně úhlená, pevný hřbet, pěkná hlava, energický pohyb, výborné předvedení) a v soutěži junior handlingu jsme skončily na druhém místě :-) Kejsska v kruhu brala 4.místo (droboučká fenečka krásného rámce, pěkné předhrudí, srst ostříhaná) :-)

30.5. Trojboj "Parkur zkázy" - dnešek jsme strávily na trojzkouškách :-) Kejssynka se snažila, běhala nádherně, do časů se vlezla, jen měla v každém běhu po jedné chybce :-( V součtech nám to vyneslo 4.místo :-)

24.5. Rebels Cup 2015 - moc krásné klubové závody v Rožnově pod Radhoštěm, na které jsem vyrazila jak s Kejsskou, tak s Ritou :-) Obě holky se moc moc snažily. Rita si v prvním běhu doběhla hned pro první místo z 15 large s krásným rychlým čistým během a v druhém běhu se s jednou chybkou umístila na druhém místě :-) Kejssyčka se snažila jako vždy a doběhla si v obou bězích pro první místo s krásnými čistými běhy :-) A aby toho nebylo málo, tak náš klub Agispeedtym vyhrál trofej "Vítězný klub" díky holky <3

17.5. Veřovský pohár - na dnešních trojzkouškách, kde byla rozhodčí Veronika Vostrá, si Kejssynka doběhla pro dva čtvrté místa a jedno třetí :-)

- Prodloužené volno ve dnech 30.4.-3.5. jsme s Verunkou a Martinem strávili na závodech v Praze. 1.5. se konaly klubové závody O Prvomájový tulipán v Kralupech nad Vltavou. Ve dnech 2.-3.5. se konalo Mistrovství republiky plemen ve Skochovicích. Kejssynka běžkala jen v neděli a to jako doskokan :-)
<3 Verunka se stala mistrem České repuliky kokršpanělů a třetím vicemistrem mudi <3

- 25.4. Šenovská tlapka - Rita mě mile překvapila. Předvedení měla nádherné - neskákala, soustředila se a vnímala, co jsem po ní chtěla :-) Za to Kejsska mě zkoušela, co to šlo, ale nakonec jsme se přece jen domluvily :-D

-18.4. Agility Nové trendy II s Eliškou Panáčovou - úžasný celodenní semínář v Bohumínské hale v Pudlově :-) Odvezly jsme si nové zkušenosti, spoustu dobrých rad a krásný pocit z běhů :-)

-11.4. Neoficiální závody Ráječko - již podruhé jsme se vydaly s Veru na příjemné závody v Ráječku :-) Kejssynka jumping vyhrála, v agility se skočenou zónou byla 5. a v součtech nám to vyneslo 3.místo/10 small :-)

-6.4. Hornosušské klubové závody - dnešní podařené klubovky :-) Rituška zde zahájila svou závodní premiéru a v prvním běhu si vyběhala 3.místo/10 large začátečníků a Kejssynka opět nezklamala a opět mě překvapila, že dokáže a chce běžet i za sněžení a bahna a tak jsme v součtech skončily na 2.místě :-) VIDEO

-5.4. Chupa Chups Canicross - své první canicrossové závody jsem si mohla odběhnout s úžasnou Amuškou, začež moc děkuju Verunce Vějáčkové, že mi dala tu možnost a vůbec, že mě na tyto závody vytáhla :-) Trať 1.1km v kategorii CCJ jsem zaběhly v čase 5:13 :-)

-25.3. tréninkové VIDEO Kejssy a Rity :-)

-22.3. jsme vyrazily na náš první canicrossový trénink, na kterém jsem si mohla vyzkoušet běhat se skvělou Amynkou od Veru Vějáčkové :-)

-15.3. Intenzivní trénink s Radkou Mokrišovou - děkujeme Raduš za skvělý trénink, ze kterého jsme si mnoho odnesly. Kejss, jako vždy, makala a snažila se na 123%. Taktéž děkujeme Verunce za společnost, bez ní by to prostě nešlo O:-) VIDEO

-1.3. Intenzivní trénink s Nikčou Schovancovou - opět děkujeme za úžasnou intenzivku. VIDEO

-8.2. Intenzivní trénink s Nikčou Schovancovou - moc moc děkujeme Nikči za úžasný trénink, který se konal v koňské hale na Pašůvce. Kejssynka se snažila co to šlo. VIDEO

-17.1. 4.Sokolí spartakiáda - trojzkoušky SA2, rozhodčí Petr Dostál, na zkoušku to sice nebylo, ale všechny tři běhy jsme si užily na 120%, Kejsska krásně makala a snažila a stačilo nám to na druhá místa. Za dnešní den jsem spokojená :-) VIDEO

-11.1. Skok do nového roku - po delší pauze naše letošní první závody dopadly úspěšně. Jumping na 3.místě, agility na 4.místě a v součtech jsme skončily 3. :-)

Logo: Jana Badínská